WODNIK

 

HOROSKOP DLA OSÓB URODZONYCH POD ZNAKIEM WODNIKA NA KWIECIEŃ MAJ 2018 – CZYTANIE Z KART

 

 

AURA MIESIĄCA: To będzie okres czysto emocjonalny. Dużo się będzie działo w Waszym wnętrzu. Będziecie brały wszystko do siebie, nawet drobne przytyki będziecie uważały za wielką katastrofę.
Duchowo bardzo się rozwijacie i bardzo łatwo Was zranić. To taki okres, kiedy oczy macie na mokrym miejscu.

 

 

CO OD AS ODCHODZI: Odchodzi od Was czas magiczny, tego,że wszystko działo się samo, wszystko się robiło, czas jakbyście się w czepku urodzili.

 

 

CO DO WAS PRZYCHODZI: Miłość. Uczucie. Pomoc ze strony osoby, od której się najmniej spodziewaliście, na której pomoc nigdy nie liczyliście. Przychodzi do Was także duża więź z bliskimi, taka bliskość.

 

 

NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Nad planami, gdyż dużo planujecie, ale tego nie realizujecie. Tu chodzi o to, żeby znaleźć sobie priorytety i ich się trzymać. Za dużo chcecie zrobić, za dużo planów układacie,
a w rezultacie nie robicie nic. Powinniście popracować nad jednym zagadnieniem, zrobić je do końca, później wziąć się za drugie zagadnienie, i tak po kolei, a nie wszystko naraz, bo się to wtedy nie udaje i zaczyna sypać.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Dla osób zajmujących się ezoteryką, to będzie dosyć duży rozwój ezoteryczny. Dla pozostałych osób spełnianie marzeń, ale i też fajne związki między ludzkie. Jeżeli ktoś z Was wejdzie w układ partnerski,
to nie należy brać tego do siebie, ponieważ związki zawiązane pod tzw.”Gwiazdą” są związkami chwilowymi. Są to z”związki spadającej gwiazdy”, one są piękne i fajne, ale nie trwające długo. Dodatkowo jako przestroga, jest to okres
wzmożonej aktywności seksualnej, więc uważajcie i się zabezpieczajcie, jeśli nie chcecie potomka.

 

 

UCZUCIA:

 

-ZWIĄZKI: Odczucie, jakby wszyscy mieli coś dla Ciebie robić, a Ty masz być na świeczniku. Twoja druga połowa nie sprosta Twoim oczekiwaniom, a Ty możesz chodzić nachmurzona/-y.

 

 

-TRUDNE ZWIĄZKI: Przestaniecie się przez ten czas do siebie odzywać. Będziecie się mijać, ale kłócić się nie będziecie.

 

 

-OSOBY WOLNE I SZUKAJĄCE DRUGIEJ POŁOWY: Macie szanse nawiązać taką znajomość, ale będzie to głównie pisanie , wysyłanie SMS, dzwonienie, takie flirtowanie na odległość.

 

 

-OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Albo osoba, z którą się spotykacie nie będzie Wam wierna, albo Wy sami nie będziecie wierni, ponieważ jedno z Was znajdzie sobie kogoś jeszcze.

 

 

ZDROWIE: Uważajcie na drobne przeziębienia, uważajcie na przemęczenia, bo nie zaleczycie tego zwykłymi sposobami i trzeba będzie udać się do lekarza. Pozwólcie sobie na odpoczynek, jeśli jesteście przemęczeni,
dajcie się komuś zaopiekować Wami. Osoby, które są chore, i liczyły na wyzdrowienie, tutaj raczej nie będzie poprawy zdrowia, ale i nie będzie pogorszenia. Taka stagnacja.

 

 

FINANSE: Pieniądze będą, małe, drobne podarunki. Starczy Wam na przyjemności.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01-03.05. : Mieliście plany majówkowe, ale niestety, będą musiały one ulec zmianie, przez jakąś osobę dystyngowaną, szefową bądź szefa, osobę wymagającą, może Was odwiedzi matka, teściowa
lub ktoś z rodziny i będziecie zmuszeni zostać w domu, w pracy, mając pokrzyżowane plany.

 

 

BOŻE CIAŁO: Będziecie źli, bo chcieliście gdzieś wyjechać, a Wam się to nie uda, gdyż odwiedzą Was goście i będziecie z nimi siedzieć do późna.

 

 

PRZESŁANIE ANIELSKIE - ANIOŁ INSPIRACJI: Dacie radę, nie martwcie się. Znajdziecie rozwiązanie nawet w trudnych sytuacjach.

 

 

PRZEWODNICY DUCHOWI - ANIOŁ STRÓZ MICHAŁ będzie nad Wami czuwał i odcinał od toksycznych ludzi i zachowań, a Wy musicie uwierzyć w siebie i nie tylko zrobić coś dla innych, ale i dla siebie.

 

 

 

                   

Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :  WODNIK - Kliknij by obejrzeć
Script logo