WAGA

 

 

AURA MIESIĄCA: Okres wyczekiwania i napięcia. Czas oczekiwania na coś, co ma się wydarzyć. Sami nie będziecie wiedzieć do końca, co chcecie ani mieć pewność, czy coś będzie miało miejsce, czy też nie.
Okres zastanawiania się. Jedni z Was będą myśleli nas jakimś problemem, będą chcieli go rozwiązać, będą czekali na jego rozwiązanie. Inni z kolei będą czekali na propozycje lub podwyżkę lub ofertę pracy.
To będzie okres oczekiwania na coś, o ma się zdarzyć, ale co trudno będzie określić.

 

 

CO ODCHODZI: Odchodzi od Was dobrobyt znikąd. Takie poczucie, że jesteście pod opieką Opatrzności.

 

 

CO PRZYCHODZI: Przychodzi do Was dużo pracy, czyli zarobkowanie,żeby mieć na wydawanie. Będziecie chcieli w tym okresie załapać najwięcej godzin, by zarobić, by móc wydać na przyjemności.
Będziecie chcieli jak najwięcej pieniążków zarobić, by Wasz budżet nie odczuł Waszych planów wyjazdowych.

 

 

NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Należy popracować nad zakończeniem tego,co się u Was zdezaktualizowało. Nie chcecie czegoś bardzo puścić, bo jest Wam z tym dobrze, jak np. syna/córki z domu,
bo dobrze i fajnie kiedy jest, czy dać sobie spokój ze związkiem, który jest już trudny, czy też z pracą, w której się źle czujecie. Nie ma co czekać, pora zacząć nowy rozdział i ruszyć w nową drogę życia.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Dodatkowe pieniążki spadną Wam z nieba, np. z rozliczenia PIT czy zaległego urlopu. Ewentualnie również wydawanie tych pieniędzy,ale na przyjemności.

 

 

UCZUCIA:

 

- ZWIĄZKI: W związkach powieje lekką grozą, staniecie się zazdrośni o partnera, obawiając się, że się odsuwa, bo nie będzie aż tak Wam nadskakiwał, aby było Wam dobrze. Ewentualnie sami będziecie się odsuwali od partnera i trochę będziecie się obawiali, czy on/ona nie obrażą się na to.

 

- ZWIĄZKI TRUDNE: Będziecie się zastanawiali,czy dobrze zrobiliście, odsuwając się od siebie, czy nie. Powieje strachem i obawą pozostania samej/samemu. Będziecie się zastanawiali czy warto było.

 

- OSOBY SAMOTNE: Wielka radość z poznania osoby, nawet dwóch lub trzech. Będzie od Was emanował urok, któremu trudno będzie się oprzeć.

 

-OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: okres radosnych spotkań, rozmawiania i poczucia bliskości.

 

 

ZDROWIE: Trzeba będzie wydać troszeczkę pieniążków na podleczenie siebie i tym razem nie bardzo wierzymy temu,co mówią inni i sprawdzamy, tylko sami sprawdzamy, czy tak aby faktycznie jest. Nie słuchamy dobrych rad naszych cioć, nie słuchamy gdybania, nie szukamy w Internecie przyczyn choroby, tylko idziemy do lekarza i sami sprawdzamy czy tak faktycznie jest. Pogłoski mogą okazać się fałszywe i Twój strach będzie na wyrost.

 

 

Dodatkowo, troszkę pieniędzy trzeba będzie wydać na podreperowanie swoich bóli głowy, żołądka lub wątroby.

 

 

FINANSE: Finansów Wam nie będzie brakowało. Wszystko, na co będziecie chcieli, finanse będą. Tylko sumiennie pracujcie, a finanse będą. Możecie nawet podpisać korzystną umowę.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01.-03.05. : Drogie Wagi, będziecie szalały i błyszczały. Będziecie rozrywane i zapraszane na ostatnią chwilę bądź planowane wyjazdy, które będą trwały przeważnie do białego rana. Trudno Wam będzie wybrać, z którego zaproszenia skorzystać.

 

 

BOŻE CIAŁO: Bardziej w gronie bliskich ,ale również szykuje się fajny wypad. Możecie spędzić czas z koleżanką/kolegą na kawie lub w parku, poplotkować ze znajomymi. Jednocześnie macie porywy serca,więc też romantyczne spotkania się szykują dla niektórych z Was ,a dla innych radość w serduszku,że wspaniale spędzacie ten okres czasu. Nawet będzie można odczuć zazdrość współpartnera, że nic nie robicie tylko się bawicie.

 

 

ANIOŁ ROZWAGI: Bądź rozważny/-a. Nie szalej za bardzo na imprezach. Działaj tak,by sobie nie pogorszyć stanu zdrowia lub kieszeni,bądź też stosunków z współpartnerem.

 

 

DUCHOWI PRZEWODNICY- ŚWIĘTOWANIE- Czyli świętuj, korzystaj z czasu świętowania,ale również pamiętaj, aby wciągać w to partnera,żeby nie czuł się samotny.

 


Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik : WAGA-kliknij by oglądać
Script logo