STRZELEC

 HOROSKOP DLA OSÓB URODZONYCH POD ZNAKIEM STRZELCA NA KWIECIEŃ MAJ 2018 – CZYTANIE Z KART

 AURA MIESIĄCA: Jest to dla Was czas dobrobytu., także finansowego. Będziecie się czuli, jakbyście mieli wszystko, i uczucie i finanse, i praca i spotkania ze znajomymi. Co tylko chcecie, to macie.
Osoby, które w tym czasie biorą ślub lub się zaręczają, jest to świetny moment, dobrze rokujący związkowi. Ci, którzy chcą mieć pracę, dostaniecie nową propozycję lub coś nowego.
To po prostu wymarzony okres, takiej szczęśliwości. Wiosna budzi się do życia, a Wy z nią.

CO OD WAS ODCHODZI: Odchodzi zwątpienie w siebie, w swoje możliwości. Odchodzi wycofanie się, bo jedni z Was zwątpili,że nie nadają się do jakiejś pracy,a drudzy z kolei wątpili, że nie nadają się do uczuć.
Pozostałe osoby mogły wątpić, że sobie nie dadzą rady w trudnych warunkach. Odchodzą od Was wątpliwości.

 CO DO WAS PRZYCHODZI: Uczucia zakochania, zauroczenia, pewna sielanka, narodzi się coś nowego. W sferze finansowej to zakochanie się w nowej pracy, czyli nowe możliwości, z jednoczesnym naciskiem
na emocje i uczucia, bo tu pojawi się coś nowego.

NAD CZYM POWINNIŚCIE POPRACOWAĆ: Powinniście popracować nad zranionymi sercami,poczuciem bezsilności. Uwierzcie w siebie, jest ktoś, kto się Tobą opiekuje., Twój Anioł Stróż, bądź osoba, która się pojawi.
Uwierzcie także w to,że możecie być kochani i sami możecie kochać. Popracujcie nad relacjami z innymi ludźmi.

 NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Kończy się pewien etap Twojego życia. Jesteś już czymś zmęczony, i zaczynasz nową drogę życia. Możesz zakończyć związek lub starą pracę, jednocześnie zaczynając coś nowego.
Widzisz nowe perspektywy. Zachwycisz się czymś i pójdziesz za impulsem, jak dziecko, które dopiero poznaje świat.

 UCZUCIA:

 

   • ZWIĄZKI: Osoby będące w związkach poczują się jak w pułapce. Druga osoba będzie coś od Was chciała, będzie to Was denerwowało,męczyło; będziecie mieli dosyć takiego traktowania.

 

   • TRUDNE ZWIĄZKI: Będzie Wam ciężko, bo nie będziecie mogli znaleźć wyjścia z trudnej sytuacji. Stwierdzicie, że jesteście skazani na tę osobę, a to nieprawda, wszystko można zmienić.

   • WOLNE OSOBY SZUKAJĄCE DRUGIEJ POŁOWY: Nadejdzie dla Was stan zakochania i zauroczenia. Będziecie chodzić z głową w chmurach. Poznacie kogoś, zakochacie się i będziecie w siódmym niebie.

   • OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Te układy przerodzą się w coś większego niż tylko spotkania. Zaczną się budzić w Was uczucia.

 

ZDROWIE: Nie licz na to, że ktoś Ci pomoże w Twoich boleściach. Sam będziesz musiał wydać na siebie pieniądze. NFZ nie pomoże, trzeba będzie pójść prywatnie podleczyć się.
Uwaga na bóle głowy i migreny, żołądek i zmienne nastroje.

 FINANSE: Będą zyski i plony pod warunkiem,że będziecie pracowali i pilnowali swojej kieszeni i wydatków.

 WIELKA MAJÓWKA 01-03.05.: Jeżeli planowaliście gdzieś wyjechać, to się Wam uda. Jednak bardziej będziecie preferowali posiedzenie w domu bądź na łonie natury, wypad na grilla, czy do znajomych lub odwiedzicie swoich rodziców.
Czy też po prostu spędzicie ten czas z kolegami, gdzieś na wsi. Co nie zaplanujecie, to Wam wyjdzie. Nawet wyjazd zagraniczny niektórym Wam uda się zrealizować. Tylko będziecie zmęczeni i będziecie woleli we własnym gronie
spędzić ten czas, a nie hucznie, w większym towarzystwie.

 BOŻE CIAŁO: Zaskoczy Was zaproszenie, bądź czyjś przyjazd czy też informacja, że ktoś Was odwiedzi, przyjeżdżając do Was. Z tego powodu będziecie szczęśliwi i radośni, pogoda Wam dopisze również. Jeśli zechcecie, możecie spotkać się
z kimś dawno nie widzianym i będzie to bardzo mile spędzony czas. Możecie również poznać nowe osoby. To jest czas wytchnienia i radości.

 PRZESŁANIE ANIELSKIE - ANIOŁ GENEZY: Prześledźcie, przeanalizujcie swoje dotychczasowe poczynania, ten Anioł Was do tego skłania. Poukładajcie sobie wszystko po kolei, priorytety, co chcecie zrobić i w jakiej kolejności osiągnąć,
a Anioł Genezy Wam dopomoże.

 PRZEWODNICY DUCHOWI - PRZEWODNICY RADOŚCI- RYZYKO: Kto nie ryzykuje, ten nie ma. Nie bój się, skocz na głęboką wodę, czy to w uczuciach, czy to w sferze finansowej. Nie bójcie się, ryzykujcie, co Wam zależy „Ryzyk- fizyk”.

 
Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :  STRZELEC - Kliknij byoglądać
Script logo