SKORPION

 AURA MIESIĄCA: Czas decyzji. Ciężko Wam będzie się zdecydować,czy pójść na prawo, czy na lewo, czy przyjąć taką pracę bądź inną, czy posłuchać tej osoby czy innej. To okres wyborów, tego,co należy dokonać.
Pamiętajcie, że to Wy sterujecie własnym życiem,i to Wy dokonujecie wyborów, słusznych czy też nie, to już zależy od Was samych. Pamiętajcie, że nikt na Was nie ma prawa naciskać i wymuszać decyzji, bo to jest Wasze życie.

 CO ODCHODZI: Odchodzi od Was psychiczne wycofanie, załamanie, rozterki, czy dam radę, czy ktoś mnie kocha, czy nie kocha, co właściwie powinnam/powinienem robić w życiu i z kim powinnam/powinienem być.

 CO PRZYCHODZI: To będzie dla Was trudny okres, bo trzeba będzie podjąć decyzje i niekoniecznie będą się wam te decyzje podobały. Znajdziecie się pod napływem nacisków, czy to w pracy, czy w domu; nacisków innych osób
na to,aby było tak, a nie inaczej.

 NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Należy popracować nad swoimi wydatkami, mierzcie siły na zamiary.

 NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Los Wam szykuje na kwiecień i maj czas odpoczynku psychicznego, wyciszenia. Nie będzie to całkiem do końca taki wielki wypoczynek, że nie musimy się troszczyć czy martwić, ale tych zmartwień nie będzie za dużo. Będzie panowała równowaga. Będą i zmartwienia,ale i będzie czas dobrego nastroju i wypoczynku. Troszeczkę odpoczniecie psychicznie od problemów i kłopotów.

 UCZUCIA:

 

   • ZWIĄZKI: nie trzymajcie kurczowo partnera/-ki, pozwólcie mu też na swobodne dysponowanie swoim czasem. Przecież nie zawsze musi chodzić z Wami za rączkę.

   • TRUDNE ZWIĄZKI: Wyluzujcie, dajcie sobie spokój. Z tej mąki chleba już nie będzie.

   • OSOBY WOLNE: Macie okazję spotkać kogoś i być może razem udać się, czy to na spływ kajakowy, czy na wspólny wypad, spotkanie, z którego będziecie bardzo zadowoleni.
    Być może jeszcze się uczucie wielkie nie narodzi, ale będzie przyjemnie.

   • OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Będzie panowała żądza. Wiosna na Was wpłynie i będzie można mówić o dużym pożądaniu i namiętności.

 ZDROWIE: Uważajcie na nerwówki, ciśnienie może Wam podskoczyć. Uważajcie na serducho i na to,jak się ubieracie. Panie, jeżeli poczują problemy z układami kobiecymi,proszone są o udanie się do lekarzy.
Jednocześnie wychodźcie na powietrze, by łapać słoneczka, witaminę D3, nie chować się pod parasolką.

FINANSE: Trzeba będzie dużo i ostro popracować, by tych pieniążków starczyło na wszystkie zachcianki, wyjazdy, wypady. Pieniędzy starczy,ale nie wydawajcie za dużo. Oprócz Majówek, macie jeszcze normalne życie,
na które należy zaoszczędzić.

 WIELKA MAJÓWKA 01-03.05.: Być może gdzieś wyjedziecie. Osoby będące w związkach będą musiały przedyskutować wyjazdy, wspólne bądź też nie. Zostaniesz jakby lekko przymuszony do planów innych z rodziny.
Osoby samotne, które planowały wyjazd, będą musiały zmienić plany na lekko inne, gdyż albo ktoś Was w tym czasie odwiedzi, co nie było planowane i Wasz plan wyjazdu legnie w gruzach. Jednak jakieś wyjazdy mogą się udać,
wycieczki na łono natury również.

 BOŻE CIAŁO: Tutaj raczej będzie pracujący okres. Może zdrowie troszeczkę zaszwankować, ciśnienie da Wam się we znaki. I z wyjazdu będą nici. Jeżeli jednak uda się Wam wybyć na łono natury, zabezpieczcie się,
bo aura nie będzie Wam sprzyjała.

 ANIOŁ SZCZĘŚCIA: Nie bój się żądać od Losu, a to otrzymasz. Niekoniecznie musisz się uginać pod naporami rodziny, czy innych, bo to Ty decydujesz, jak Twoje życie będzie wyglądało. Anioł Szczęścia czuwa nad Tobą w tym okresie.

 PRZEWODNICY DUCHOWI- PRZETRWANIE – PRZEWODNICY UZDROWICIELE: Przetrwasz to wszystko, co tam będą chcieli na Tobie wymusić. Uda Ci się połączyć koniec z końcem. Nad Tobą czuwają Twoi Przewodnicy- Uzdrowiciele.

                

Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik : SKORPION-kliknij by oglądać
Script logo