RYBY

 

HOROSKOP DLA OSÓB URODZONYCH POD ZNAKIEM RYB NA KWIECIEŃ I MAJ 2018 – CZYTANIE Z KART

 

 

AURA MIESIĄCA: To będzie czas ciężkiej, wzmożonej pracy. Będziecie musieli zarobić troszeczkę więcej, gdyż spadnie na Was dużo obowiązków. Inni będą się bawili, Ty będziesz pracował.
To jest okres wytężonej pracy, wysiłku, znoju, czy to nad związkiem, czy to w służbowej pracy.

 

 

CO OD WAS ODCHODZI: Odchodzi podejmowanie decyzji finansowych. Już jakieś plany podjąłeś, i zaczynasz je realizować.

 

 

CO DO WAS PRZYCHODZI: Przychodzi emocjonalne zmęczenie, psychiczne zmęczenie, chęć pobycia samemu i w izolacji. Pewnego typu „Dajcie mi wszyscy święty spokój, ja chcę odpocząć i pobyć sam/sama”.
Trochę rozżalenie do znajomych, rodziny, przyjaciół.

 

 

NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Popracować należy nad działaniem. Dostajecie szansę od Losu, gdzie możecie wykorzystać tę okazję by zadziałać, by coś się ruszyło w kierunku Waszego życia, ale Wy boicie się podjąć wyzwania.
Czy to ktoś pojawia się na Waszej drodze, ktoś, kto mógłby być życiowym partnerem, Wy się wtedy wycofujecie, bo ma inne zachowania jak wszyscy dotychczas. Ewentualnie jakaś szansa na fajny zarobek,pracę Wy rezygnujecie,
bo a nuż mi tam nie wyjdzie, a ja tu mam coś pewnego. Nad tym trzeba popracować, korzystać z okazji, którą podsyła Los.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Dużo będzie wymagania od Ciebie, kłótni, ktoś będzie chciał Cię wykorzystać. Chodzi głównie o finanse, albo ktoś będzie chciał od Ciebie więcej pracy, niż dotychczas. Albo nie będzie chciał Ci zapłacić
umówionej kwoty, ewentualnie będą wykorzystywać Cię czasowo, albo mieć swoje zdanie na temat pracy, a Ty swoje. Tutaj będzie spór i kłótnia o obowiązki, o odpłatność związaną z obowiązkami, bądź ktoś nie będzie chciał Ci zapłacić
za wykonaną usługę.

 

 

UCZUCIA:

 

- ZWIĄZKI: Zdobywanie siebie na nowo. Wspólne działanie, razem będziecie coś wykonywać, działać. Nie będzie oddalenia. Wspólna praca.

- TRUDNE ZWIĄZKI: Jak do tej pory były kłótnie i nieporozumienia, pomalutku będziecie się dogadywali. Jak byście zrozumieli, że nie musicie być ze sobą, aby być na stopie koleżeńskiej.

- WOLNE OSOBY SZUKAJĄCE POŁÓWKI: Możecie kogoś poznać lub spotkać przez ten czas, ale raczej tej osobie nie ufajcie, ponieważ to jest ktoś z rodzaju osoby, która lubi zaliczać.
Czy to kobieta, która lubi zaliczać panów, czy to mężczyzna, który lubi zaliczać kobiety.

- OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Dominował będzie seks i sprawy głównie łóżkowe.

 

 

ZDROWIE: Należy uważać na wszelkie szybkie działania. Nie gońcie autobusu, nie gońcie tramwaju,bo możecie sobie uszkodzić kończyny. „Co nagle, to po diable”- pomalutku, na spokojnie. Możliwe udary, uderzenia gorąca, ciepła,
zimna, a także uwaga na ciśnienie. Jeżeli widzicie, że coś nie tak dzieje się z ciśnieniem, nie zwlekajcie, udajcie się od razu do lekarza, bo trzeba będzie uregulować je farmakologicznie.

 

 

FINANSE: Finanse będą do Was spływały, nie zabraknie na nic, o to się nie musicie martwić. Raczej stabilna przyszłość. Niepokoić się nie musicie, na wszystko użytku codziennego Wam starczy,a nawet na jakąś wycieczkę, gdybyś chciał/-a.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01-03.05. : Wasze plany będą musiały ulec zmianie. Inni będą się bawili, a Was czeka ciężka praca. Dużo pracy w tym okresie tak jakby ten czas był podwójnym okresem do pracy. Jedni idą na urlop, inni muszą pracować,
Ty będziesz należał do grupy tych, którzy będą pracowali. Troszeczkę będzie Cie to niepokoiło, ale cóż, wymagający szef bądź szefowa pokrzyżuje Twoje plany. Ewentualnie sprawy osobiste pokrzyżują Twoje plany, gdyż będziesz musiał zajmować się
kimś z rodziny.

 

 

BOŻE CIAŁO: Będzie troszeczkę przyjemniej, ponieważ postanowicie się odciąć. Nawet jeśli szef czy szefowa będą żądali Twojej pracy, wy przedyskutujecie i wykłócicie sobie trochę wolnego by sobie odpocząć.

 

 

PRZESŁANIE ANIELSKIE – ANIOŁ MIŁOŚCI: Nie frustruj się, nie denerwuj się. Jesteś kochany/-a, tylko być może tego nie dostrzegasz. Jesteś ważny dla innych osób, Anioł Miłości Ci to przypomina.

 

 

PRZEWODNICY DUCHOWI – WYOBRAŹNIA – WEWNĘTRZNE DZIECKO: Nie tylko pracą, znojami,problemami innych się żyje. To Ty powinieneś zadbać o siebie. Wybierz się do kina, idź do teatru, spędź czas na łonie natury, ponieważ,jeśli będziesz ciągle zajmował się innymi czy pracą, nastąpi przeciążenie Twojego umysłu i stracisz kontrolę nad swoją kreatywnością, inspiracja, będziesz chodził sfrustrowany, zły i złośliwy. Zadbaj o siebie, pobaw się, zrób coś ku temu, by poczuć się radośnie, jak w czasach szkolnych.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :  RYBY - Kliknij by obejrzeć
Script logo