RAK

 

AURA MIESIĄCA; Tak samo jak u osób spod znaku Barana, dużo działania. Będziecie ganiać, pomagać jedni drugim. Po prostu jedno wielkie zapracowanie. ale tez działania gdzie będziecie przeć do przodu. Moja rada: przeanalizujcie zanim coś zrobicie, bo czasami działanie impulsywne może szkodzić, czyli kontrolujecie Wasze pomysły.

 

 

CO OD WAS ODCHODZI: Odchodzi gromadzenie finansów dla siebie,odkładanie na później,.Teraz będziecie wydawać, a nie oszczędzać.

 

 

CO PRZYCHODZI: Przychodzi duże uczucie,podpisanie korzystnego kontraktu, dodatkowy zarobek. Wszystko zależny od tego w jakiej dziedzinie oczekujecie tej poprawy. Taką otrzymacie.

 

 

NAD CZYM POPRACOWAĆ: Nad myśleniem. Jesteście osobami bardzo logicznie myślącymi,szukającymi wszystkiego z korzyścią dla Waszej osoby. Analizujecie,kombinujecie. Zastanów się, wyluzuj,
czasami działaj impulsywnie, a nie jak lisek- po tajniacku.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZESTROGI: Przychodzi wielkie uczucie, zyski finansowe,zależy czego chcecie od życia,to do Was przychodzi. Także pogodny nastrój i dużo ruchu wokół Waszej osoby.

 

 

MIŁOŚĆ

 

DLA ZWIĄZKÓW: Niedostatek uczuć. Wy będziecie darzyć uczuciami swoja druga polówkę, a polówka może mieć serdecznie dosyć .Troszeczkę mniej wylewnie wyrażajcie swoje pragnienia i oczekiwania

 

 

TRUDNE ZWIĄZKI: Ktoś może Was szantażować, lub wy nie będziecie chcieli odpuścić drugiej polowie, ale ten czas powoli dobiega końca.

 

 

OSOBY SZUKAJĄCE SWOJEJ POŁÓWECZKI: spotkacie kogoś. Nawiążecie fajna relacje,uczucie będzie rozkwitać. Coś się będzie działo,choć nie wiadomo,czy to osoba na stale.

 

 

OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: może dojść do zdrady. Twój wybranek może poznać kogoś innego.

 

 

ZDROWIE:Najmniejszy katar lub przeziębienie trzeba pójść do lejarza, bo może przeobrazić się w długie leżenie w łózko. To może być alergia,z gorączka i leżeniem w łóżku. Uwaga na grypę szalejąca obecnie.
Zabiegi odbędą się w zaplanowanym terminie. Osoby chorujące nie będzie poprawy anu pogorszenia stanu zdrowia.

 

 

FINANSE: Musicie uważać na swoja sferę materialną. Uważajcie na swoje myśli,bo nie jest tak źle, jak by na to wyglądało.Tych finansów Wam wystarczy,znajda się. Nie ma czego się bać.

 

 

MAJÓWKA 01-03.05 - Spędzicie Majówkę na łonie rodziny. W pobliżu domu rodzinnego, domków na działce, wyjazd do rodziny, To czas na zabawę z dziećmi,ze zwierzętami, bliskimi, znajomymi.

 

BOŻE CIAŁO: Wykorzystacie wolny dzień na podpisanie dokumentów w wolny piątek po Bożym Ciele. To będą dokumenty działające na Wasza korzyść, jak akty czy księgi wieczyste, może spadek czy testament.
Może dojść do spotkań gdzie będziecie omawiać właśnie takie czynności związane z zyskami. Czas,który spędzicie na knuciu co zrobić by osiągnąć zyski

 

 

ANIOŁ WOLI – macie wolną wolę. I sami za siebie odpowiadacie. I ten Anioł przypomina, żeby wykorzystać swoja wolną wolę. W to,co wierzysz, to otrzymujesz.

 

 

KARTA PRZEWODNIKÓW DUCHOWYCH: Twoi Przewodnicy Duchowi chcą ci przekazać, ze teraz czego się nie chwycisz osiągniesz sukces.,przy którym pomogą także inni ludzie
Zwracaj się do innych osób,bo tam osiągniesz naprowadzenie, podpowiedzi lub odpowiedzi, a dzięki temu osiągniesz to, co chciałeś.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :Rak- kliknij by oglądaćScript logo