PANNA

 

 

AURA MIESIĄCA: Panny będą miały bardzo duchowy okres, dużą wrażliwość na wszelkie sygnały duchowego rozwoju. To będą trudne do sprecyzowania przeczucia, nie dające się nazwać.
Połączenie energetyczne z innymi ludźmi, z Naturą, ze zwierzętami. Dużo proroczych snów. Uważajcie na znaki. Spotkane osoby będą coś wnosiły w Wasze życie, spotkania z nimi nie będą przypadkowe.
Niespodziewane wizyty również będą miały na celu coś Wam przekazać, coś Was nauczyć.

 

 

CO ODCHODZI: Odchodzi od Was stary porządek. To co, było, już się kończy. Wszelkie plany będą zakończone do końca. Minimalnie może coś się ciągnąć, natomiast w kwietniu już będziecie stąpać po nowym gruncie.
Coś nowego się zacznie, bo stare odchodzi i nie będziecie już wracać do przeszłości.

 

 

CO PRZYCHODZI: Emocje, nastawienie na miłość, na kontakt z drugim człowiekiem, na artystyczne doznania i duchowe przesłania. Wielu z Wam otworzy się trzecie oko. Te osoby, które wróżą, zauważą,że przez ten czas na wiosnę
dużo się dzieje wokół nich- dużo sygnałów, dużo znaków, wróżby lepiej wychodzą. To będzie mocno ezoteryczny czas.

 

 

NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Popracować należy nad stagnacją i zastojem. Najwyższa pora się obudzić z letargu i zacząć działać. Przeanalizujcie swoje życie, nie czekajcie, aż gwiazdka Wam spadnie z nieba, tylko ruszajcie,
działajcie do przodu. Szukajcie nowych pomysłów na życie.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZYKROŚCI: Rozwój i zyski z wcześniej podjętych działań. Dodatkowe pieniążki, szansa na dobre zarobki i zyski duchowe.

 

 

UCZUCIA:

OSOBY W ZWIĄZKACH: Będziecie nadawać na wyższych wibracjach, bardzo łatwo się wzruszać. Będziecie czuli się kochani i sami poczujecie,że Wasze relacje się naprawiają, tam, gdzie było źle. Tam, gdzie było bardzo źle, po prostu będzie to
przyjemny okres, bez kłótni, spokojny.

 

 

OSOBY SAMOTNE: Radość z poznania, ze spotkania osoby, która poruszy Wasze serce. Będzie miło, zacznie się coś dziać. I to będzie bardziej połączenie duchowe, dopiero potem może się rozwinąć w coś więcej.

 

 

OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Ta osoba będzie chciała spędzać raczej czas ze swoją rodziną, bądź Ty nie będziesz miał/-a czasu dla tej osoby, bo masz swoją rodzinę. Możecie czuć przykrość, że nie będzie okazji do spotkań.

 

 

ZDROWIE: Możliwe opóźnienia. Jeżeli macie aktualnie problemy zdrowotne, niestety, trzeba będzie poczekać na wyniki lub na lekarza, bo nie będzie specjalisty. Twoja choroba może się całkiem rozwinąć, zamiast cofnąć, bo był źle lek dobrany.
Nagle może się pojawić zmęczenie i wypranie psychiczne.

 

 

FINANSE: Pieniędzy może braknąć, ale nie szukajmy ich w pożyczkach, chwilówkach czy bankach. Nie żyjmy ponad stan. Przed podany czas bardziej z ołówkiem w ręku, bo jeśli weźmiemy pożyczki, będzie nam trudniej spłacić i pogłębimy
swoje zadłużenie i z tego powodu będziemy sfrustrowani.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01-03.05.: Wybierzecie się na Majówkę w bardzo fajnym gronie. Niektórzy pozostawią swoje drugie połowy, małżonka lub małżonkę i wyjadą sami z dziećmi w odwiedziny, Możliwy wyjazd na kurs, szkolenie albo spotkanie ludzi
po fachu, gdzie będziecie wymieniać własne doświadczenia. Uwaga, nie galopuj podczas tego wyjazdu. Możesz poznać tam kogoś i będzie to niebezpieczne zauroczenie. Uwaga na pochopne działania,a także na złodziei i kieszonkowców podczas podróży.

 

 

BOŻE CIAŁO: Otrzymasz zaproszenie na łono natury lub sami kogoś zaprosicie,gdzie świetnie będziesz się bawił. Pełnia szczęścia, słońce, rybki. Być może będzie na tyle słoneczna pogoda, że będziesz się opalał, siedząc nad wodą, bądź podczas spływu kajakowego.

 

 

ANIOŁ SKRUCHY: Popuść cugle, nie żądaj od innych wszystkiego, aby ciągle wokół Ciebie skakali. Poświęć chwilę uwagi innym i ich problemom.

 

 

PRZEWODNICY DUCHOWI- UZNANIE- BOSCY POMOCNICY: Twój sukces nie zależy tylko od Ciebie, zależy także od innych. Pamiętaj,że na Twój sukces pracują wszyscy. Doceń pośrednie zasługi innych. Zwróć uwagę na swoich bliskich w tym czasie i daj im coś od siebie.

 


Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :PANNA-kliknij by oglądać
Script logo