LEW

 

 

AURA MIESIĄCA: Walka. Jedni z Was będą walczyć w pracy o utrzymanie swojego zdania, bądź pojawi się rywalizacja pomiędzy stanowiskami., lub też walczyć będziecie o utrzymanie zdania w związku. Po prostu duża rywalizacja.
Niektórzy z Was będą walczyli sami ze swoimi problemami, jakie tkwią w Was, ponieważ trzeba byłoby zrobić coś, co zakłócałoby Twoje zasady, np. masz zasadę,że czegoś nie robisz, a nagle trzeba będzie to wykonać. Być może coś
komuś obiecałeś, a nie da się tej obietnicy dotrzymać, a Ty będziesz się starał/-a za wszelką cenę. Musisz Lwie przemyśleć sam ze sobą, czy warto tak sztywno trzymać się zasad czy na przykład jak już coś obiecałeś, nie lepiej to zmienić?
Ewentualnie nie zrobię tego, bo mogę wyjść na kogoś słabego czy obojętnego. Tutaj nie warto patrzeć, co ludzie sobie pomyślą, co powiedzą, po prostu działaj tak, by było dobrze, nie koniecznie patrząc na innych ludzi.

 

 

CO ODCHODZI: Trudne decyzje związane z podejmowaniem cięć, np. czy kogoś zaprosić czy też nie zaprosić lub też czy odejść ze związku, czy w nim pozostać, czy wydać pieniądze czy nie wydać, czy pojechać czy nie pojechać.
Takie wahania od Was odchodzą.

 

 

CO PRZYCHODZI: Dawanie i branie. Będziecie mieli okazje,że coś może Wam wpłynąć, jakiś datek, podwyżka lub też zaproszenie do wspólnego życia. Pamiętaj także,że oprócz brania, trzeba dać coś od siebie. Wtedy będzie się to mnożyło.
Jeśli dostałeś pieniążki, podziel się. Kup coś dla rodziny, kup komuś w prezencie czekoladki, ot tak, bez okazji, dziel się. Dziel się swoją radością, swoimi smutkami .

 

 

NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Należy popracować nad tym, na co wydajecie pieniążki. Czy aby na pewno jest Wam to potrzebne, czy aby na pewno nie można się bez tego obejść. Macie skłonność do wydawania na rzeczy
nie do końca potrzebne, a to dla pokazania się, a to macie zachciankę, albo sprawiając sobie przyjemność, mając świadomość, że możecie sobie zrobić deficyt.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZYKROŚCI: Macie okazję do zarobków, do zyskania finansów. Macie także okazję do ciekawych znajomości. Będzie się działo. Jeżeli macie jakiś problem, a macie pomysł, jak go rozwiązać, to nie jest dobry pomysł.
Popracuj, ten pomysł może wyjść całkiem inaczej niż Ty chcesz.

 

 

UCZUCIA:

 

 

  • ZWIĄZKI: Zapanuje atmosfera wycofania. Każdy będzie sam po sobie, wspólne sprawy raczej będą się mijały z potrzebami innych ludzi dookoła i będziecie czuli się wyobcowani w związku, mając wrażenie, że każdy coś od Was chce,
    nie zauważając tego,czego Ty potrzebujesz. Czyli rodzina i Twoja bliska połowa nie będzie dostrzegała Twoich potrzeb.

  • TRUDNE ZWIĄZKI: Nie ma szans na pogodzenie. Dalej każdy z Was będzie szedł własną drogą.

  • OSOBY SZUKAJĄCE DRUGIEJ POŁOWY: Wiosna Wam sprzyja. Poznacie kogoś, zauroczycie się, zakochacie. To będzie bardzo fajny dla Was okres.

  • OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Będziecie ze sobą dużo rozmawiali. Mniej spotkań, za to dużo SMS, maili, czy innej formy rozmowy telefonicznej.

 

 

ZDROWIE: Zdrowie raczej będzie w porządku,nie ma się czym przejmować. Jedynie uważajcie na to, co jecie i ile jecie. Przed nami Wielkie Majówki, więc możecie sobie rozepchać żołądek, odczuwając dolegliwości z tytułu przejedzenia, np. zgagi, może wysadzać wątroba. Uważajcie na to,co jecie. Sprawdzajcie także daty ważności produktów spożywczych, które kupujecie,żeby nie kupić czegoś przeterminowanego.

 

 

FINANSE: Oba miesiące będą dla Was łaskawe. Nie wydacie za dużo, a być może zyskacie jakieś dodatkowe pieniążki, np. z PIT-ów. Możecie otrzymać te pieniądze, tylko pamiętajcie, do końca kwietnia składamy PIT-y.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01-03.05. : Choćbyście chcieli, niestety, nie uda się Wam wybyć na jakąś większą Majówkę z tego tytułu, iż albo Wasza druga połowa będzie musiała pracować, albo znajomi,z którymi mieliście gdzieś pojechać,
nagle się okaże, że ktoś zachorował, albo jakieś inne ważniejsze sprawy będą. Więc będziecie uziemieni na miejscu, czy to w pracy, czy to w domu, z poczuciem osamotnienia, bo znajomi dookoła gdzieś wybędą i nie będzie tak naprawdę
z kim siedzieć. Jedynie ze swoimi bliskimi, siostrą, szwagrem,dziećmi może wyjdziecie sobie na spacerek na plażę, do parku, na rowery. Ale to nie będzie cała Majówka, bo będziecie bardziej uziemieni,czy to pilnowaniem czyjegoś dobytku czy pracą.

 

 

BOŻE CIAŁO: Również nie szykuje się Wam wesoło. Będziecie zamartwiali się problemami, czy to ze związkiem, czy z rodziną czy z kontraktem, który należy pilnie zrobić. Koniec miesiąca, więc może będą coś od Was wymagać, ale wykażecie się drobnym sprytem,i w ostatniej chwili wykombinujecie mały wypad rodzinny, z domownikami.

 

 

ANIOŁ WOLI: pamiętaj, masz wolną wolę. Otrzymaliśmy ją w darze jako ludzie, i od Ciebie zależy, jak wygląda Twoje życie- nikt Ci tego nie dyktuje, nie narzuca, co masz robić. To Ty jesteś kreatorem swojego Losu.

 

 

RADA OD PRZEWODNIKÓW DUCHOWYCH- ODDANIE – DUCHY NATURY: Bóg, czy też Siła Wyższa, jest wszędzie wokół. Dla doładowania baterii, nie zamartwiaj się problemami, wyjdź na łono natury, pochodź po lesie,
wyjdź nad staw, nad rzeczkę, strumyk, na plażę. Doładuj się energetycznie. Posłuchaj śpiewu ptaków. Usiądź i wypij kawę na tarasie, na balkonie i posłuchaj, jak się Natura budzi do życia.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik : LEW- kliknij by oglądać
Script logo