KOZIOROŻEC

 

HOROSKOP DLA OSÓB URODZONYCH POD ZNAKIEM KOZIOROŻCA NA KWIECIEŃ I MAJ 2018 – CZYTANIE Z KART

 

 

AURA MIESIĄCA: Przed Wami ciężki okres. Będziecie niecierpliwi, będzie się dużo działo, będziecie chcieli wiele rzeczy załatwić, ale opóźnienia u innych będą Was drażnić. Ktoś coś obieca na dany dzień czy termin, a to będzie się przesuwać w czasie.
Wyskoczą niespodziewanie problemy, które trzeba będzie załatwić. Na wszystko potrzeba będzie czasu, a Was to będzie niecierpliwić i frustrować. Taki nastrój- coś planujemy, a trzeba to będzie troszeczkę pozmieniać i ułożyć inaczej. I to Was będzie denerwować, taka niekompetencja i opieszałość innych.

 

 

CO OD WAS ODCHODZI: Odchodzi od Was sielanka nastrojowa, rodzinna, być może poświąteczna, bo niedawno były Święta. Od Was to odchodzi, taki spokój, rodzina. Będzie się dużo działo. Taki wypoczynek od Was odchodzi.

 

 

CO DO WAS PRZYCHODZI: Przychodzi do Was coś nowego, nowe początki, rozwój, jakiś pomysł będzie miał szansę się naświetlić i będziecie już wiedzieć ku czemu dążyć. Jednocześnie oparcie ze strony rodziny, właśnie w tych
frustrujących chwilach i dużo opieki rodzinnej, od swojej drugiej połowy, jeśli ją macie, a także od Sił Wyższych.

 

 

NAD CZYM TRZEBA POPRACOWAĆ: Trzeba popracować nad Waszymi związkami oraz cierpliwością, ponieważ, jeśli się o coś modlimy, musimy poczekać, aż się zrealizuje, dać czas. Nie gorączkuj się.
Popracuj nad swoimi relacjami z innymi i nad emocjami.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Otwarcie się na bodźce zewnętrzne. Mamy budzącą się Wiosnę, więc Natura da Wam się we znaki. Będziecie chcieli ruszyć do przodu, działać, nie siedzieć w miejscu.
Otrzymacie taką szansę na kwiecień i maj na wypoczynek, nad wodą, czy w ciszy, czy na ukojeniu, czas na medytację, dla tych, którzy lubią taką stonowaną, spokojną, refleksję.

 

 

UCZUCIA:

 

-ZWIĄZKI: Spełnienie marzeń, czyli nic tylko pozazdrościć wspólnej relacji z partnerem i dogadywania się. Nawet jak będą drobne niesnaski, one szybko pójdą w zapomnienie, dzięki przeproszeniu i nie będzie problemów. Po prostu taki świetny dla Was czas.

 

-TRUDNE ZWIĄZKI, tam gdzie były kłótnie,nastąpi załagodzenie niepokojów, jakby wyciszenie, a u niektórych nawet pogodzenie.

 

-OSOBY WOLNE, szukające drugiej połówki, traficie na taką osobę, ale będziecie bali się zaangażować. Będziecie się zastanawiali, czy to jest to, czy nie, a może jednak. To będzie takie niezdecydowanie, lęk przed związkiem z kimś. Pojawi się ktoś, być może już jest koło Ciebie, ale Ty się tego boisz i nie dostrzegasz.

 

-OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: Być może będziecie chcieli pokazać, że to Wy macie wpływ, udacie,że się na kogoś obrażacie, a on/ona weźmie to na serio i nie będzie wyrażała chęci by dalej z Tobą być.

 

 

ZDROWIE: Dobre zdrowie, z naciskiem na emocjonalne przeżycia.,czyli Wasze frustracje odbiją się na Waszym zdrowiu. Może wystąpić podniesione ciśnienie, bóle głowy, ogólne poddenerwowanie, a przez co idzie osłabienie.
Psychiczne poczucie samotności.

 

 

FINANSE: Będą do Was wpadać małe, niezapowiedziane pieniążki w prezencie, jak praca dodatkowa, czy rozliczenie z Pit-ów.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01-03.05. Koziorożce będą chciały ugrać dwie pieczenie przy jednym ogniu., czyli chcą gdzieś wybyć, zostawić swoja drugą połowę, a jednocześnie chcą, by on/ona czuła się dopieszczona i żeby niekoniecznie sam/a spędzała ten czas.
Więc będziecie kombinować aby być troszkę z nim/nią, troszkę ze znajomymi, to,co żeście sobie planowali, ułożyć. Wszystko dobrze się ułoży, tak,że nie będziecie musieli troszczyć się o swoje drugie połowy. Czy to rodzina przyjedzie, czy sami będziecie
w większym gronie, a Twoja druga połowa sama sobie ułoży plany na Majówkę.

 

 

BOŻE CIAŁO: Większych wyjazdów nie ma,ale wspólne wycieczki owszem. Być może ktoś przyjedzie do Was i będziecie pokazywali mu okolicę, a później siedzieć do późna w nocy, czy to przy drinku, czy przy wspólnych rozmowach.

 

 

ANIOŁ CUDÓW mówi nie przejmuj się, wszystko się ułoży. Nie denerwuj się, ponieważ rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, a a na cuda trzeba poczekać. Poczekaj cierpliwie Koziorożcu,a wszystko się ułoży po Twojej myśli.

 

 

KARTA PRZEWODNIKÓW DUCHOWYCH- POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI – ANIOŁ STRÓŻ MICHAŁ: Koziorożcu nie przejmuj się, Anioł Stróż Michał nad Tobą czuwa. Po prostu uwierz w siebie. Miej to poczucie, że jesteś też ważny.
Nie musisz koniecznie dogadzać znajomym, rodzinie, żonie, przyjaciołom, bo Ty jesteś najważniejszy-dogadzaj sobie.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :  KOZIOROŻEC - Kliknij by obejrzeć
Script logo