BYK

 

Aura obu miesięcy: Karta, która mówi „wszystko mam, tylko mnie kochaj”. Czyli gotówki Wam nie zabraknie,pracy Wam nie zabraknie, a wręcz przeciwnie,będzie jej bardzo dużo. Tylko trochę czasu na uczucia zbraknie. Aczkolwiek karta mówi,że one się już pojawiają.

 

 

Czyli w tym okresie, dużo działania, dużo zarabiania, intensywnego wysiłku, dużo planowania i dużo wyjazdów, dla niektórych z Was.

 

 

Co od Was odchodzi: Odchodzi okres wzmożonego wysiłku, w którym musieliście dokonywać cięć życiowych,w których ciężko było związać koniec z końcem. Okres braku znajomości, a przecież Wy lubicie w tym okresie być z innymi ludźmi. Ten czas braku zastoju się w tej chwili kończy.

 

 

Co do Was przychodzi: Przychodzą do Was emocje,przychodzą do Was uczucia,coś świeżego, coś fajnego. Na karcie widnieje bieżąca woda, więc wypady, może na łono natury, takie jak kajaki lub ogniska nad jeziorem. Po prostu przychodzi do Was relaks psychiczny, wypoczęcie.

 

 

Nad czym musicie popracować: Wyszła Wam tu karta, zwana kartą Złodzieja. Karta, która coś podkrada, zostawiając coś, dla zmyłki, żeby nikt się nie skapnął. Czyli nad czym musicie popracować, to nad Waszym balansowaniem na progu kłamstwa; nad tym, co komu mówicie i czy to jest zgodne z prawdą. Nad tym powinniście popracować.

 

 

Niespodzianki lub przeszkody: W Waszym przypadku będą to niespodzianki,dużo wspólnych wypadów; dla niektórych pojawi się miłość, i to taka poważna miłość, jego życia. W stałych związkach na nowo coś rozkwitnie, czas emocji, czas zabawy. Nic dziwnego, w maju mamy dwie majówki.

 

 

Uczucia:

 

 

Dla związków: Karta , mówiąca o tym, że lepiej być nie może. Będziecie się dogadywać, będziecie wspólnie coś planować, coś robić.

 

Dla osób, którym ciężko w związkach,jest to czas odetchnięcia, spokoju. Nie będzie awantur. Niemniej jednak sielanki też nie będzie, ale nikt nie będzie sobie robił pod górę w tym okresie.

 

 

Dla wolnych osób: będziecie miały otwarte serca, będziecie do siebie zapraszać tę szczęśliwość, i ktoś stanie u progu Waszych drzwi. Być może dopiero kogoś poznacie, i to się później rozwinie, albo poleci na łeb, na szyję.

 

 

Osoby będące w układach pozazwiązkowych: tutaj nieszczególny czas troszkę, kłótni, awantur i niedopasowania. Tak jakby wraz z wiosną chciałoby się to wszystko zamknąć i zacząć coś nowego.

 

 

 

Zdrowie: Karta która wskazuje na konieczność zrobienia badań zaległych. Starszy pan na karcie trzyma się za plecy,czyli bóle reumatyczne, kręgosłup- zapisać się do specjalistów.

 

 

Sprawy finansowe: czas o planowania wydatków z ołówkiem w ręku, tak by starczyło na Wasze plany zabawowe i rozrywkowe.

 

 

Wielka Majówka:Plany na Majówkę nie do końca wyjdą takie jak trzeba. Mogą wyjść komplikacje, na ostatnią chwile wrzucą Wam pracę, z terminem na wczoraj. Jeżeli Wam się uda, to jeszcze jakoś spędzicie ten czas, chociaż nie tak jak planowaliście. Jeśli niestety nie, będzie Wam przykro, Bo być może współpracownik zachoruje, i będziecie musieli go zastąpić Czyli plany, jakie macie na Majówkę, nie do końca wyjdą jak trzeba.

 

 

Boże ciało: Tutaj będzie lepiej. Znajdziecie czas na wypady towarzyskie, na wypady na łono natury. Możliwe spływy lub spotkania na grillu.

 

 

Anielskie Przesłanie, Anioł który mówi o tym,żeby przeanalizować swoje potrzeby i siły na zamiary. Powinniśmy przemyśleć, czy Wasze plany są adekwatne do posiadanych finansów bądź zasobów uczuciowych.

 

 

Karta Przewodników Duchowych- Będzie to dobry czas na poświecenie się swojemu hobby, jak namalować obraz, lub napisać ciekawy artykuł, lub przeczytać książki. Ci, którzy lubią organizować, będą dobrymi organizatorami imprez.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik :Byk - kliknij by oglądać
Script logo