BLIŹNIĘTA

 

AURA MIESIĄCA: Bliźnięta będą się czuły jak w pułapce, każdy coś od nich będzie chciał. Nie będą widziały wyjścia z trudnej sytuacji, czy to finansowych,czy to uczuciowych, czy biznesowych. Taki ciężki czas, a Ty masz ochotę powiedzieć
„Dajcie mi wszyscy święty spokój, ja chcę wyjechać na koniec świata”.

 

 

CO OD WAD ODCHODZI: Odchodzi od Was walka z dniem codziennym,walka o byt, walka o posłuch, takie wywalczanie sobie miejsca w świecie. To pomalutku od Was odchodzi. Odchodzi także zamykanie się w sobie.

 

 

CO PRZYCHODZI: Będziecie wracać do swoich planów życiowych i pomalutku je realizować. To już nie będą tylko plany, ale realizacja. Jedni dostaną awans, inni dostaną podwyżkę, a jeszcze inni dodatkowe pieniądze. Być może z Pit-ów.
Tylko pamiętajcie o tym,by się rozliczyć do końca kwietnia.

 

 

NAD CZYM NALEŻY POPRACOWAĆ: Popracować powinniście nad swoja oceną sytuacji, jak i również ludzi. Bardzo często nie wyciągacie wniosków z popełnionych do tej pory błędów i w kółko powtarzacie je cały czas.
Ludzie, których spotykacie, cały czas tych samych, i popełniacie te same błędy. Troszeczkę trzeba zacząć oceniać ludzi, sytuacje i własne możliwości,czyli mierz siły na zamiary.

 

 

NIESPODZIANKI/PRZESZKODY: Karta ,która mówi o tym, że siły wyższe postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i to one będą dyktowały warunki. Poprawa na lepsze, albowiem do tej pory nie było za ciekawie.
Teraz ruszycie do przodu. Pomalutku zaczniecie robić coś w kierunku lepszej przyszłości, więc nie bójcie się, jeśli trzeba będzie coś stracić, bo odchodzi coś, by zrobić miejsca na nowe.

 

 

UCZUCIA:

 

 

ZWIĄZKI: Karta mówi,że każdy sobie będzie rzepkę skrobał. Raczej nie będziecie się chcieli dzielić swoimi planami ze swoimi bliskimi.

 

 

TRUDNE ZWIĄZKI: może dojść do rozstań. Nie będzie szansy na pogodzenie, bądź będzie troszeczkę kłótni, gdyż każdy z Was będzie miał co innego na myśli niż druga połowa.

 

 

OSOBY WOLNE: Zamknęłyście serduszko na milion spustów i w tym okresie, kwiecień- maj nie da się go rozbudzić. Nie trafi się taka osoba bądź sytuacja, która sprawi dłuższe bicie serca. Możecie być zdobywane, ale te osoby nie będą warte Waszego spojrzenia, tak sobie powiecie wewnątrz.

 

 

OSOBY W UKŁADACH POZAZWIĄZKOWYCH: maja dobry czas na spotkania randkowe. Wam będzie dopisywało szczęście na skryte spotkania oraz udany seks.

 

 

ZDROWIE: Wasze zdrowie będzie raczej bardzo dobre, tylko trzeba uważać na choroby wieku dziecięcego,czyli wysypki, przeziębienia. Ubierajcie się odpowiednio,aby nie przeziębić się i nie mieć kataru. Choroby wieku dziecięcego to również tzw. pleśniawki,czyli jeżeli planujecie ogniska, grille, to nie zapomnijcie o myciu rąk. Weźcie ze sobą chusteczki nawilżające do mycia rąk.

 

 

FINANSE: Karta , która napomina,że grozi Wam wydawanie większych ilości pieniędzy niż zarobicie. Nie podpisujcie kredytów, chwilówek, bo naprawdę ciężko Wam będzie je spłacić.

 

 

WIELKA MAJÓWKA 01-03.05. – nie będziecie mieli planów na Wielką Majówkę. Będziecie zwlekać z decyzję, czy w ogóle gdzieś się wybrać czy nie. W końcu na ostatnia chwile gdzieś się udacie lub kogoś do siebie zaprosicie, ale super świetnie nie będzie. Jakby rodzina Was ściągnie do siebie, czy znajomi, bądź to wy kogoś na silę do siebie przyprowadzicie przez co może dochodzić do drobnych starć, nieporozumień. Ktoś będzie Was oceniał lub Wy kogoś. To nie będzie taki czas jak byście chcieli. Będzie fajnie, ale nie tak, jak Wy to widzicie.

 

 

BOŻE CIAŁO: Raczej spędzicie ją w pracy, choć samo Święto w domu lub ze znajomymi, na plotkach. Koleżanka czy kolega wpadną na kawkę,czy razem na Internecie sobie pogadacie bądź zagracie w grę. Generalnie czwartek wolny, piątek, sobota już praca. Tu raczej Bliźnięta nie przewidują wypadów, a te, które przewidują, pozostaną raczej w domu, lub wyjdą do parku bądź do pubu na piwo. Taki mały, drobny wyskok.

 

 

ANIOŁ SZCZĘŚCIA mówi, że pojawiają się nad Wami Siły Wyższe, które będą Wam pomagały osiągnąć szczęście, szczególnie finansowe. Pamiętajcie, tak, jakbyście byli w czepku urodzeni, nad Wami Siły Wyższe są i one chcą spełniać Wasze marzenia. Wystarczy poprosić o to. „Ja mam. Ja chcę. Daj mi.” i uwierzyć w to. Anioły Szczęścia będą nam Wami czuwać.

 

 

KARTA PRZEWODNIKÓW DUCHOWYCH: Karta daje przesłanie,że Boskość jest wszędzie. Wszędzie wokół nas. Jeżeli czujesz się osamotniony, w matni, wyjdź na łono natury, oderwij się od rzeczywistości. Nie myśl o problemach. Zauważ, jak pięknie kwitną kwiaty, drzewa mają pąki,ptaki ćwierkają - jakie piękne jest życie. Porównaj do tego,gdzie mają gdzie indziej inni, gdzie trwa strefa wojny i zobaczysz, że Ty naprawdę masz lepiej.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik : Bliźnięta - kliknij by oglądać
Script logo