BARAN

 

NAJWAŻNIEJSZE W TYM OKRESIE: będzie dużo, dużo działania. Nabierzesz wigoru, będziesz chciał działać, nie patrząc na konsekwencje. Czyli do przodu, z nadzieją , z chęcią poprawienia sytuacji. Koniec stagnacji, żyjemy, działamy. Bardzo proszę kierujcie się rozumem, czasami troszkę przemyślcie, bo emocje nie zawsze dobrze podpowiadają.

 

 

CO OD WAS ODCHODZI: odchodzi beznadziejność, bezsilność, także brak gotówki-dla tych, którzy borykali się i żyli z ołówkiem w ręku. Dla tych, którzy borykali się z uczuciami, to to odchodzi pomału. Jak teraz budzi się wiosna, tak Wy zaczniecie budzić się do życia.

 

 

CO PRZYCHODZI DO WAS: działanie, uczucie, płomienne i palące, szybko działające. Macie okazję kogoś poznać i nawet się zakochać. Będą Was otaczać ludzie, którzy mogą wspomóc Wasze działania. Dla tych, którzy będą działać w kierunku służbowym czyli praca- będziecie mieli takie zdarzenia, które będą Wam pomagać. Niemniej jednak uważajcie na kontrole skarbowe, możliwe egzaminy, więc się do nich przygotujcie. Dla osób uczących się niezapowiedziane kartkówki. Karta przestrzega,aby do końca kwietnia uzupełnić Pit-y, bo potem, nie będzie tłumaczenia,że ja nie zdążyłem, i możecie trafić na służbistę w maju, który może dać karę.

 

 

NAD CZYM POPRACOWAĆ: nad wyborami życiowymi. Bardzo często odwlekacie swoje wybory na potem, a ta karta mówi, że to nie ten czas. Musicie popracować by jednak dokonywać wyborów, bo lepszy jakiś wybór niż wieczna niepewność, „co by było gdyby...”.

 

 

NIESPODZIANKI / PRZESZKODY: niespodziewane uczucie. Dla tych, którzy mają jakieś związki, to będzie czas bliskości,czułości..Chęć pokazania bliskim,że się jest dla nich i chęć spędzenia z nimi tego czasu. To zaprocentuje do przodu, i będzie fajnym, uczuciowym okresem.

 

Dla osób samotnych to poznanie tego kogoś, kto wzbudzi nasze serduszko.

 

PRZESTROGA: nie bój się wyrażać siebie, pokazywać jakim się jest czułym, a nie ukrywać tych cech.

 

 

MIŁOŚĆ:

 

  • DLA OSÓB BĘDĄCYCH W ZWIĄZKACH: będzie to tok normalny,bez kłótni i awantur,wspólne zaufanie i wsparcie, wspólne wypady na łono natury. DLA TRUDNYCH ZWIĄZKÓW będzie to brak zaufania. Jeśli ktoś ma kogoś poza związkiem, to chować telefony i kontrolować czy skasowałeś/aś maile, bo druga osoba nie będzie ufała i będzie kontrolowała, by znaleźć na Was haka.

  • DLA OSÓB WOLNYCH: karty mówią,że ktoś się pojawi, i będzie dość atrakcyjną osobą na tyle,że będziecie zazdrośni o tę osobę.

  • UKŁADY DLA OSÓB W ZWIĄZKACH POZAZWIĄZKOWYCH: czas na luzie i spędzony z własnymi rodzinami. Jeśli Wasza połowa ma swoją rodzinę, będzie spędzała z nimi czas, zmuszając Ciebie to ułożenia sobie czasu.

 

 

ZDROWIE: Uważajcie na wszelkiego rodzaju alergie, a także na pogodę, bo zdradliwa. Raz ciepło, raz zimno,więc może grozić poleżeniem w łóżeczku. Dodatkowo karta przestrzega,że zwykły katar może przerodzić się w trudną grypę i trzeba będzie odwiedzić gabinet lekarski. Uwaga- Osoby z zaplanowanymi zabiegami lub operacjami-odbędą się one w terminie. Osoby z kiepskim stanem zdrowia,będzie to dla Was czas stagnacji,ani poprawienie ani pogorszenie.

 

 

FINANSE: Karta mówiąca o tym,że starczy Wam w tym miesiącu i na rozrywki,i na przyjmowanie gości, i na życie codzienne. Nie będzie tego dużo, dużo więcej,ale i tak się Wam uda zagospodarować, ze wystarczy na wszystko.

 

 

MAJÓWKA 01- 03 .05 : Dostaniecie zaproszenie, albo sami kogoś zaprosicie,i urządzicie fajną tzw. Wielką Majówkę. Będzie fajna zabawa, laba. Jedni spędzą ją przy ognisku, inni na grillu, inni na imprezach towarzyskich, bądź weselach.

 

 

BOŻE CIAŁO: Ten czas przeznaczycie na spokojne czynności. Wierzący wezmą udział w procesji, inni zrobią sobie swój rachunek sumienia, a osoby parające się ezoteryką, będą sobie wróżyć. Ten czas spędzicie na spokojnie, na łonie rodziny lub z rodziną

 

 

PRZESŁANIE ANIELSKIE: ANIOŁ mówi o tym, żeby poluzować, wyrażać siebie,nie ukrywaj swoich zachcianek i pasji, o czym również wspomniał Król Pucharów. Wyluzuj,pokaż, działaj na swoją korzyść, niekoniecznie pod dyktando czy dla innych,czy dla oka, czy dla tego, co ludzie powiedzą. Bądź jaki chcesz być.

 

 

KARTA PRZEWODNIKÓW DUCHOWYCH- POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI ANIOŁ STRÓŻ MICHAŁ: ta karta mówi,uwierzmy w siebie, działajmy dla siebie. My tez jesteśmy coś warci i tez należy nam się odpoczynek i spokój.

 Chcesz wiedzieć więcej obejrzyj filmik: Baran -chcesz wiedziec więcej kliknij i oglądaj

Script logo